Typowe pytania | Katalogi | Kontakt

Drzwi drewniane AFB

AFB to luksusowe drzwi drewniane dla wymagających . Wyróżnia je trwałość i odporność na warunki atmosferyczne. AFB nie uznaje żadnych kompromisów technologicznych ani oszczędności materiałowych , ponieważ zdaje sobie sprawę w jakich ekstremalnych warunkach mogą one służyć klientom.

Drzwi są oferowane w kilkudziesięciu modelach w wersjach nowoczesnych i klasycznych z „prawie” dowolną możliwością ich modyfikowania.

 

Wykonane z drewna klejonego warstwowo mahoń-meranti lub dębu, ocieplone pianką termoizolacyjną i wzmocnione specjalnymi wkładami stalowymi.

 

Występują w wersji energooszczędnej o izolacyjności Ud=1,05 i grubości skrzydła 72 mm oraz wersji pasywnej o izolacyjności Ud=0,7 lub Ud=0,55 przy grubości skrzydła 82mm.Izolacyjność akustyczna drzwi to Rw=30dB.

 

Drzwi dostępne są w kolorach transparentnych wg. palety AFB , szarym 7016 oraz kryjącym białym. Na indywidualne zamówienie mogą być wykonane na dowolny kolor RAL.

 

Zapraszamy do naszego salonu , gdzie można zobaczyć na „żywo” kilka modeli drzwi wykonanych z drewna meranti lub z dębu.

 

 

Kolekcja INOX

 

Przykładowe modele drzwi zewnętrznych z aplikacjami ze stali inox

 

4

 

Drzwi zewnętrzne z aplikacjami ze szczotkowanej stali INOX stanowią najbardziej ekskluzywną kolekcję pośród wszystkich modeli drzwi zewnętrznych naszej produkcji. Ilość zamówień na ten typ drzwi systematycznie rośnie, a jest to związane z coraz powszechniejszym stosowaniem w budownictwie elementów wykończeniowych ze stali nierdzewnej.

 

Nowoczesne modele drzwi zewnętrznych

 

  • Przykładowe modele drzwi zewnętrznych

 

5

 

Drzwi zewnętrzne wejściowe o nowoczesnym wzornictwie są najczęściej wybierane przez naszych klientów. Jest to zbieżne z aktualnymi trendami budowy i wyposażania domów jednorodzinnych.

 

Klasyczne modele drewnianych drzwi zewnętrznych

 

  • Przykładowe modele drzwi zewnętrznych drewnianych

 

6

 

Klasyczne modele drewnianych drzwi zewnętrznych przeznaczone do domów jednorodzinnych budowanych w klasycznym stylu, oraz na wymianę w starszych domach o tradycyjnej architekturze.
Aby zapoznać się z pełną gamą modeli prosimy kliknąć na poniższy link:


http://www.drzwi.krakow.pl/drzwi-wejsciowe-inox.html


A jeśli chcieliby Państwo zapoznać się z technologią wykonania prosimy kliknąć na poniższy link:

 

 

AFB salonAFB salon1AFB salon2