Typowe pytania | Katalogi | Kontakt

Wysokie

Atuty wysokich drzwi ukrytych to między innymi:

 

Niewidoczne zawiasy Dzięki zawiasom, które chowają się w powierzchni drzwi, są one całkowicie niewidoczne gdy drzwi są zamknięte, nadając powierzchni piękny jednolity wygląd. Stosując nowoczesną kompozytową konstrukcję możemy dodatkowo nadać

Nowatorskie uszczelki

Zwykłe uszczelki odkształcają się, brudzą i rogowacieją. Dlatego w drzwiach Drims stosujemy nowoczesne uszczelki, które doskonale dają się czyścić i są odporne na starzenie. Dzięki temu na długie lata zachowują swoje walory piękna, kształtu i izolacji dźwięku.

Ultracichy zamekWszyscy znamy hałas uderzenia metalowej zasuwki przy klamce towarzyszący zamykaniu drzwi. Podczas zamykania drzwi Drims usłyszysz jedynie ciszę. Wszystkie nasze drzwi są wyposażone nowatorskie zamki magnetyczne, nie posiadające wystającej zasuwki.

 

Główną cechą wyróżniającą ten system drzwi jest ich nieograniczona wysokość.

wysokie1

wysokie2

wysokie3

wysokie4

Drzwi WYSOKIE to również drzwi ukryte, których nie widać, drzwi eleganckie, świetnie zaprojektowane, niepretensjonalne.

Drzwi z ukrytą ościeżnicą to funkcjonalny design. Te drzwi z jednej strony są ozdobą a z drugiej tłem dla pięknych wnętrz.

Modne drzwi w wersji surowej lub wykończonej na wysoki połysk to najnowsze światowe trendy wzornictwa drzwi. Drzwi można wykończyć na wszelkie dostępne sposoby oraz wykonać różne wysokości aż do sufitu.

 

wysokie