Typowe pytania | Katalogi | Kontakt

Drzwi ukryte

Drzwi zlicowane ze ścianą, z ościeżnicą ukrytą w ścianie murowanej lub karton-gips idealnie wtapiają się we wnętrze. Dodatkowo ukryte wszystkie elementy uzupełniające system, tj. zamki, zawiasy, uszczelka, nadają im prosty, elegancki i harmonijny wygląd. W zależności od preferencji drzwi mogą być malowane w kolorze ściany, dając efekt ciągłości ściany poprzez idealne wtopienie się w nią. Alternatywnie drzwi mogą być malowane kolorami z palety RAL bądź ozdobione wykończeniami, nadrukami, szkłem lacobel, lustrem, według intencji projektanta wnętrz lub inwestora. Możliwości jest tyle, ile pomysłów.

 

ukryteukryte1ukryte2

 

UKRYTE LINATEPROJEKTOWANIE OD ZERA

Do tej pory staraliśmy się słuchać rynku i dopasować gamę kolorystyczną do potrzeb naszych Klientów. W tej kwestii poszliśmy o krok dalej. Aby w pełni wykorzystać potencjał drzwi dyskretnych oferujemy model skrzydła LINATE ZERO – drzwi gotowe do własnoręcznego wykończenia. Można je pomalować lub tapetować, co daje nieograniczone możliwości, których granice stanowi jedynie wyobraźnia projektującego. Dodatkową wartością jest to, że drzwi można wielokrotnie wykańczać tym samym zmieniając wnętrze o180 stopni.

Drzwi Linate Zero to propozycja dla osób kreatywnych. To drzwi które za sprawą własnego wykończenia w połączeniu z ukrytą ościeżnicą dają możliwość całkowitego ukrycia w naszym wnętrzu. Dodatkowo wyposażone w ukryte zawiasy i magnetyczny zamek są wygodne w użytkowaniu i zamykają się bezszelestnie. Drzwi Linate Zero wykonane są płyty MDF, co stanowi podstawę ich solidnej konstrukcji. Powierzchnia drzwi pokryta jest melaminą, która pozwala na malowanie farbą akrylową lub swobodne tapetowanie. Daje to nieskończone możliwości aranżacji a w połączeniu z ukrytą ościeżnica niebywałe efekty wizualne. Drzwi Linate Zero to produkt dla tych, którzy lubią często zmieniać swoje otoczenie, gdyż dają możliwość wielokrotnego wykończenia. Sam wykańczaj swoje drzwi a gdy Ci się znudzą – zrób to jeszcze raz.

 

malarzeZRÓB TO SAM

To dyskretna rewolucja! Dyskretna ościeżnica pozwala na całkowite ukrycie drzwi w ścianie. Drzwi do samodzielnego wykończenia to nieograniczone możliwości aranżacji.

Co wyróżnia ościeżnice ukryte?

 

Najważniejszą cechę ościeżnicy wskazuje sama nazwa, po prostu jej nie widzimy. Ponadto po jej zamontowaniu nie ma konieczności stosowania opasek maskujących, drzwi są zlicowane ze ścianą, czyli tworzą ze ścianą jednolitą, płaską powierzchnię, niewidoczne są także zawiasy drzwi, a możliwości wykończenia całości jest bez liku Zastosowanie ościeżnicy tego typu daje nam więcej możliwości aranżacji wnętrz niż kiedykolwiek wcześniej. Rośnie świadomość projektantów oraz klientów, którzy co raz częściej decydują się na rozwiązania nietuzinkowe i nowoczesne.

 

montazmontaz1

 

System ościeżnic DISCRET to rewolucyjne rozwiązanie przeznaczone do montażu drzwi, pozwalające na ukrycie ościeżnicy i jej całkowite zlicowanie z płaszczyznami ścian. System umożliwia montaż w ścianie gipsowo-kartonowej oraz murowanej. Powierzchnia ościeżnic może być pokryta materiałami dekoracyjnymi identycznymi z powierzchnią przylegającej ściany, co daje wizualny efekt „braku" ościeżnicy drzwiowej oraz skrzydła zamocowanego bezpośrednio w ścianie. Producent systemu może dostosować go do każdego typu i rozmiaru drzwi do wysokości 2,7m.