Typowe pytania | Katalogi | Kontakt

Kolekcja Diplomat

Kolekcja DIPLOMAT to ekskluzywna linia stworzona dla wymagających i ceniących wysoką jakość klientów. Elegancja tradycyjnego wzornictwa łączy się z nowoczesnymi aplikacjami ze szlachetnej stali nierdzewnej. Bogactwo wzorów i kolorów oraz doskonałe parametry techniczne zapewnią bezpieczeństwo miru domowego, a zarazem nadadzą szczególny i niepowtarzalny charakter każdemu wejściu.

 

Dostępne modele drzwi z kolekcji DIPLOMAT

 

 

diplomat8

diplomat7

diplomat6

diplomat5

diplomat4

diplomat3

diplomat2

diplomat1

 

UWAGA!

Do czyszczenia i konserwacji wyrobów ze szlachetnej stali nierdzewnej należy używać wyłącznie środków przeznaczonych do tego typu materiałów. Nie należy stosować produktów do usuwania zapraw, rozcieńczonego kwasu solnego, wybielaczy ani środków do czyszczenia srebra, jak również szczotek drucianych ze stali węglowe czy też wełny czyszczącej!

Witraże malowane w technologii żywicznej mogą zawierać nieznaczne pęcherzyki i wtrącenia, które nie mogą być przedmiotem reklamacji.

Z uwagi na możliwość wystąpienia niedoskonałości powłoki lustra weneckiego niewielkie wady w postaci kropek i przebarwień nie podlegają reklamacji.