Typowe pytania | Katalogi | Kontakt

Fertig Deska

 

 

FertigDeska to gotowa podłoga lakierowana lub olejowoskowana o konstrukcji dwuwarstwowej. Wierzchnia warstwa szlachetna, wykonana z naturalnego drewna, ma grubość 4 mm lub 6 mm. Do jej produkcji wykorzystano drewno dębu, jesionu lub egzotyczne. Stosunkowo duża powierzchnia poszczególnych elementów eksponuje rysunek drewna oraz sprawia, że produkt ten doskonale nadaje się do przestronnych wnętrz, które dzięki niemu optycznie zyskują na wielkości.

Część spodnia zwana stabilizującą ułatwia montaż oraz zwiększa odporność na odkształcenia. Wykonana jest także z liściastego drewna. FertigDeska pokryta jest siedmioma warstwami lakieru lub trzema olejowosku. Dzięki warstwowej technologii podłoga ta jest wyjątkowo wytrzymała na uszkodzenia mechaniczne, dlatego objęta jest aż 30–letnią gwarancją.

Podłoga dwuwarstwowa nadaje się do stosowania na ogrzewaniu podłogowym.

Fertig Deskę możemy zamówić z wykonanymi fazami dwu lub czterostronnymi oraz w wersji szczotkowanej.

 

Fertig przekrój

Fertig luxury

 

FertigDeska Luxury została zaprojektowana zgodnie z najnowszymi światowymi trendami, z myślą o osobach szczególnie ceniących luksus i niepowtarzalną estetykę. W kolekcji znajdziemy trzy warianty deski – Elegance, Classic oraz Country, które różnią się od siebie barwą i rysunkiem drewna.

Ponad dwumetrowa, gotowa deska wykonana z najwyższej jakości drewna dębowego stanowi kwintesencję elegancji. Duża powierzchnia poszczególnych elementów podłogi podkreśla naturalny rysunek drewna.

 

Kolekcja Fertig Deska

Dąb Antyk
Dąb Classic Biały
Dąb Country
Dąb Czarny
Dąb Elegance Biały
Dąb Elegance
Dąb Linea Ciemna
Dąb Linea Jasna
Doussie Elegance
Jesion Bursztyn
Jesion Elegance Biały
Jesion Elegance Dark
Jesion Elegance Kolor Bielony
Jesion Elegance Kolor
Jesion Elegance
Jesion Koniak
Jesion Linea Bursztyn
Jesion Linea Koniak
Merbau Country
Merbau Elegance
Orzech Elegance
Orzech Premium
fd_jatoba_elegance_pr

 

Przykładowe aranżacje