Typowe pytania | Katalogi | Kontakt

Panmar

Panmar logo

panmar podłoga

Deska PANMAR WOOD jest naturalnym produktem ekologicznym bardzo wysokiej jakości, w 100% wykonanym z drewna litego o wysokiej odporności użytkowej. Poza walorami estetycznymi deska jest też dobrym izolatorem termicznym, akustycznym oraz wpływa korzystnie na regulację mikroklimatu w pomieszczeniu. Deska PANMAR jest produktem trwałym i może być wielokrotnie odnawiana.

 

Dlaczego drewno dębowe?

Drewno dębowe to główny surowiec stosowany w produkcji podłóg PANMAR. Lita deska podłogowa Panmar Wood to produkt ekologiczny, idealny dla osób dbających o zdrowie swoje i swojej rodziny. To także piękno i styl odkryte na nowo dzięki nowoczesnym metodom produkcji. Dobrze wiemy, że drewno jest najbardziej wartościowym, odnawialnym zasobem naturalnym od lat stosowanym w produkcji podłóg. My postawiliśmy na drewno dębowe, które od wieków cenione jest za wytrzymałość i niezwykłą trwałość. To jednak nie jedyne zalety podłóg dębowych. Deski dębowe Panmar nie zawierają substancji rakotwórczych ani toksycznych klejów. Nasza podłoga ma 21 mm grubości i wyróżnia ją trwałość powłoki wykończeniowej oraz łatwość napraw i renowacji. Atutem jest również to, że podłoga drewniana stanowi dodatkową izolację podłoża i jako produkt naturalny reguluje mikroklimat w mieszkaniu. Pochłania dźwięki, dzięki czemu korzystnie wpływa na akustykę wnętrz. Materiał użyty do produkcji podłóg w Panmar Wood jest zawsze najwyższej jakości, ponieważ wszystkie produkty na każdym etapie wytwarzania są poddawane wnikliwej kontroli. Cała kolekcja desek obejmuje aż 20 wzorów zróżnicowanych pod względem klasy drewna, rodzaju wykończenia powierzchni oraz koloru. Dzięki temu podłoga Panmar Wood doskonale podkreśla charakter każdego wnętrza.

 

KLASY PODŁÓG Panmar:

  • Classic - pozyskiwana z najlepszego materiału, posiada subtelny wygląd i niewielkie różnice kolorystyczne, w dużej mierze bez wad.
  • Natural - wyróżnia się naturalnym rysunkiem słoi, mogą występować niewielkie pęknięcia, sęki i biel.
  • Rustic Żywy - intrygujący wygląd z wieloma wariacjami kolorystycznymi, występują szpachlowane sęki i pęknięcia, możliwe twardziel i biel.
  • Character - specjalna selekcja z klasy Rustic, występują duże sęki, pęknięcia i biel.

 

Dostepne wzory: